Пожежа в лісі

Пожежа в будинку >> >>

1. У лісі не розпалюйте багаття без дорослих. 2. Йдучи з лісу, тушкуйте багаття.

Небезпеки

короткий зміст інших презентацій про небезпеки

«Лісові небезпеки» – 3. Вороний очей. Конвалія. Жовчний гриб. Лісові небезпеки. Отруйні рослини і ягоди. Жалкі комахи. 2. Вовче лико. Опеньки. Урок навколишнього світу у 2 класі Лісові небезпеки. Учитель: Рудова Світлана Михайлівна. Несправжні опеньки. Мухомор. Блекота. 4. Білий гриб. Н.Риленков. 1. Неїстівні гриби.

«Щасливої ​​дороги» – Дорожні знаки. Щоб шлях був щасливим. Якщо в червоному колі молочно, Просто біла пляма. Г. Попереджувальні знаки. П. Безпеки. Клянуся, мама і тато, бабуся і дідусь! Урок навколишнього світу в 3 класі. С. Знаки сервісу. Гибдд. І. Дорожнього. Державна. Інформаційно-указатеьние знаки. Тут рух, звичайно, Взагалі заборонено.

«Бережися автомобіля» – Велосипед. Чи знаєш ти дорожні знаки? Наземний пішохідний перехід. Автомобіль. Кепська історія. Загадки. Що таке, відгадай: Чи не автобус, що не трамвай. Підземний пішохідний перехід. У дороги зім’яв ковила І пішов, залишивши пил. П е р е к р е с т о к. Т а к с і. Спеціальний транспорт. Загудів окатий жук, Обігнув зелений луг.

«Класні години про дружбу» – Виконала вчитель початкових класів МОУ Саракташская СОШ №2 1 категорії Гарнастаева Т.М. Класна година про дружбу. Чи не грубити. Не боятися просити вибачення, якщо образив одного. Немає друга – шукай. а знайшов – бережи. Скромність Доброзичливість Товариськість Чуйність Доброта. Не скупитися. Поступатися. Допомагати одному.

«Навколишній світ Дорожні знаки» – «Рух на велосипедах заборонено» (заборонний знак). Намальований чоловік. (Заборонний знак). «Тут ходити заборонено». (Заборонний знак). Подивися, дорожній знак! «Діти!» Попереджувальний знак. «Дорожні роботи!» (Попереджуючий знак). І старовинні монети У скрині великому лежать? Пункт харчування попереду, зголоднів – заходь. (Знаки сервісу).

Всього в темі «Небезпеки» 24 презентації

Або читайте here.

З цим читають:

  • Як приготувати соус айолі рецепт страви з фото

    Це один з варіантів, за яким ви дізнаєтеся як приготувати соус айолі. Цілком можливо, що на нашому сайті є інші способи приготування цієї страви. Найпростіше дізнатися це з блоку схожих рецептів….

  • 3 техніки спокушання чоловіків

    перед якими не встоїть жоден нормальний чоловік   Що робити, якщо ваш чоловік не дарує вам подарунки? Не приносить квітів? Не говорить компліментів? Чи не захоплюється вами? «Заїло побут Звикли…

  • 5 типів продуктів для збільшення кількості сперми, її рухливості

    Банери 5 типів продуктів для збільшення кількості сперми, її рухливості Всім відомо, що 30% ймовірності у відсутності вагітності – це вина чоловіка. Дізнайтеся, як збільшити кількість сперматозо…А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: