Блакитне озеро. Казань

Знаходиться Блакитне озеро в Республіці Татарстан, поблизу міста Казань. Зручне місце розташування не далеко від траси, але від дороги дістатися до нього можна тільки пішки по лісовій стежці. Самое незвично, що відпочивати на цьому озері можна і взимку і влітку. Чому тут цікавий відпочинок взимку, та тому що Блакитне озеро славиться тим, що воно ніколи не замерзає. Температура води постійно тримається близько + 4 градусів через ключів, які б’ють з дна озера.

Це дуже красиво серед лісу, покритого білим покривалом снігу, розкинулося озеро, вода в якому здається блакитний-блакитний, прозорою і чистою як сльоза. Картина як з казки, але так воно і є. Вода дійсно кришталево чиста, від цього здається, що дно ось воно поруч, а насправді глибина озера сягає 18 метрів. Якщо кинути монету можна бачити, як вона впаде на дно. Це улюблене місце “моржів” і дайверів.

Блакитні озера в Казані – це система з декількох озер і територія навколишня їх є заповідником. Тут зустрічаються тварини, занесені до Червоної книги. Тутешню воду і бруду використовують у лікувальних цілях в найближчому санаторії.

Відпочинок на Блакитному озері

Найкращий відпочинок – це активний відпочинок! Найкраще приїздити сюди всією сім’єю. Взимку біля озера можна покататися на бігових лижах, скотитися з гори на санках. Можна зліпити снігову бабу або пограти в сніжки, та й просто погуляти по зимовому лісі, насолоджуючись красою природи. Можна сказати, що під час такого відпочинку душа відпочиває. Цей саме те місце, де можна усамітнитися з самою природою. Від зимового відпочинку тут ви отримаєте гарний рум’янець і гарний настрій.

Влітку ж величезна кількість людей просто приїжджає на берег Блакитного озера для того, щоб відпочити, викупатися в кристально чистій воді, помилуватися красивими пейзажами, подихати приємним сосновим повітрям. Біля озера облаштована територія, є кабінки для переодягання, побудовані містки. Озерна вода освіжає, бадьорить, додає сили, особливо спекотним літом.

Відпочинок на Блакитному озері подарує вам незабутні емоції, і тільки найяскравіші враження. Вам захочеться повернутися сюди і не раз.

Або читайте here.

З цим читають:

  • Санаторій – БЛАКИТНІ ОЗЕРА. Псковська область

    Санаторій БЛАКИТНІ ОЗЕРА . Псковська область Щоб вступити в групу, Вам необхідно увійти . Інформація Опис: Усі новини і питання по відпочинку в санаторії. Пропозиції та побажання. У бажаючих зали…

  • ЗАГОВОР НА НОВИЙ ГАМАНЕЦЬ, ЩОБ У НЬОМУ ГРОШІ водилися. Обговорення на LiveInternet – Російський

    У новий гаманець покладіть будь-яку монету і йдіть до джерела або на берег річки. Там намочіть руку і тричі злегка збризніть гаманець, щоб потрапила хоча б одна крапля всередину і на монету. Одно…

  • Як CSS допомагає сайту

    Повернутися до списку статей Стільки прекрасних сайтів в мережі, ви бачите все розмаїття фарб, нестандартних підкресленням, таблиць та інше. А ви ніколи не замислювалися, що буде, якщо всі фарби…А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: