Дитячі зачіски на коротке волоссяУ наші дні дитячі зачіски мало чим відрізняються від дорослих. Маленьким модникам і модницям пропонуються стильні та креативні укладання та стрижки. Вже давним-давно минули часи, коли всіх хлопчиків стригли «під горщик». Дитячі зачіски на коротке волосся виконуються із застосуванням різних технологій. Давайте спробуємо розібратися в даному питанні, систематизувавши поради батьків.

Дитячі зачіски повинні бути хаотичними. Строгі зачіски явно не підійдуть маленьким шибеникам. Для тонкого волосся відмінно підійдуть ступінчасті стрижки. Часто маленькі клієнти вибирають стильні зачіски, в яких застосовуються різні техніки стрижки – філіровка, «вільний зріз», триступінчата стрижка волосся. Більшість батьків дотримуються думки, що дитячі зачіски не повинні бути екстравагантними, але якщо така зачіска дійсно підійде вашому чаду, може, варто ризикнути?

Сьогодні не така вже й велика рідкість побачити на вулиці дівчинку з якою-небудь ультрамодного асиметричною стрижкою або хлопчика з «ірокезом».

Дівчаток зазвичай стрижуть під каре, боб і «під шапочку». Основний критерій у виборі стрижки для маленької принцеси на коротке волосся– така стрижка повинна не заважати дитині під час ігор, волосся повинні добре лежати без укладання, а також легко розчісується. Обов'язково потрібно звернути увагу на структуру волосся. На густих волоссі чудово виглядатиме паж або каре. А тонке волосся краще стригти східчасто, надаючи їм об'єм. Не забувайте і стежити за волоссям вашої принцеси. Якщо ви не знаєте, що потрібно робити, читайте про догляд за волоссям тут.

Зачіски на коротке волосся для хлопчаків вибираються за таким же принципом. Ви також повинні звернути увагу на стан волосся. Якщо у вашого сина рідке волосся, віддайте перевагу більш короткій стрижці. А, якщо у нього густе волосся, то вибір зачісок неймовірно величезний. Щоб показати всю краси таких волосся, в тім'яній зоні волосся потрібно укладати вперед.

Найголовніше пам'ятати, що рішення повинні приймати тільки ваші діти. Яку б зачіску вони не вибрали, прислухайтеся до їхньої думки. Адже зачіска повинна подобається саме вашому дитині, а не вам.

Дитячі зачіски для короткого волосся.
Дитячі зачіски для короткого волосся

Коротке волосся. Дитяча зачіска.
Коротке волосся. Дитяча зачіска.

Дитяча зачіска на коротке волосся.
Дитяча зачіска на коротке волосся.

Зачіска для короткого дитячих волосся.
Зачіска для короткого дитячих волосся.

Коротке волосся у дівчинки. Зачіска.
24092011-6

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: