Сподобалася стаття? Розмісти її на своєму сайті скопіювавши код нижче:

applepages.kz/ru/view_element.php?id=1366">> Як правильно зробити корпоративний сайт?

Нещодавно ми з вами розмовляли про корпоративному блозі, який може створити кожна компанія, тепер же настав час зупинити свою увагу на власному сайті. Сьогодні корпоративний сайт – це своєрідний ключ до споживача, до його довірі вам. Тому над його створенням, а головне, над функціональними можливостями і зручністю їх використання вже давно трудяться багато програмістів.

Корпоративний сайт – це візитки компанії. Якщо раніше візитку доводилося робити тільки для однієї людини, тепер, при розробці сайту варто показати з допомогу графічних елементів і тексту, всю компанію. При розробці варто врахувати деякі моменти. З безлічі дрібних, я виділив чотири основних.

Графіка.

Не варто будувати свій ресурс повністю на графічних елементах. Це не зручно для користувача, по-перше, через трафіку. Багато людей, люблять економити в мережі. Іноді навіть не дуже традиційними способами. Наприклад, відмовляються переглядати той чи інший сайт тільки через те, що він багато "їсть" куплених у провайдера мегабайт.

Графіка повинна бути простою і зрозумілою. Простий для того, щоб не перевантажувати сторінку, а зрозумілою для того, щоб у користувача не створювалося враження, відчуженості, нетямущих, а в мозку наступав хаос.

Графічні елементи повинні бути такими ж, як і весь корпоративний стиль вашої компанії. Створення окремих елементів сторінки, з дизайнерськими сторони повинні бути виконані на всі сто відсотків. Адже користувач, а він ваш майбутній покупець, в першу чергу дивиться на упаковку, а вже потім на ціну і що там всередині.

Тема зручності і компактності, одна з найбільш обговорюваних серед інших. Адже нікому з нас не хочеться витрачати свій дорогоцінний час, на пошук потрібної інформації, якщо на сайті зовсім незрозуміле меню. Тому варто врахувати, що користувач повинен бачити, все і відразу. У першу чергу, то що потрібно вам, тому варто поставити на перший план ті посилання, які будуть більш корисні для компанії, а вже на другий ті, які можуть знадобитися користувачеві, при більш детальному вивченні вашого ресурсу.

Сайт повинен бути комфортним для людини, яка на ньому знаходиться. Варто зробити так, щоб при перегляді сторінок, користувач відчував себе так, немов він сидить не на дерев’яному стільці перед комп’ютером, а в шкіряному кріслі. Цей ефект досягається системою навігації і якісним оформленням.

Текст

Для корпоративних ресурсів текст – це одне з усіх складових, чому варто приділити підвищену увагу. Адже люди приходять, в більшій мірі, на сайт не заради дизайну і комфорту, а заради того, щоб дізнатися інформацію. Тому текст у вас має бути зрозумілим, красивим і не дуже дрібним. І не забудьте, що шрифт із зарубками сприймається користувачами набагато краще, ніж звичайний. Іноді досить виділити назву, а в деяких випадках і сам текст. Якщо у вас будуть переважати невеликі повідомлення, варто зробити акцент на заголовках, так як для вас головне, щоб користувач помітив новина, якщо тексти будуть великі, краще зробити шрифт із зарубками, щоб було зручніше сприймати інформацію.

Оновлення

Для будь-якої людини головне – це бачити розвиток, бачити роботу ресурсу. Якщо це буде відбуватися, автоматично будуть зростати довіру до вашого сайту. Це відбувається через те, що користувач на рівні підсвідомості сприймає вашу компанію, як розвивається і постійно працюючу на споживача. Тим самим його довіру ставати більше до вас, так як при читанні будь-якої рекламної інформації він починає довіряти вам все більше і більше.

Для того, щоб оновлення доходили користувачам, варто створити розсилку. Якщо не хочете чекати, поки самі користувачі підпишуться, варто запросити скрипт, де ви зможете розсилати інформацію все користувачам, які у вас зареєстровані.

При створенні корпоративного сайту не варто поспішати. Краще пропрацювати всі чотири пункти, щоб потім не нашкодити собі самому. Пам’ятайте, що користувач з кожним роком ставатиме все більш вимогливим.

Можливо Ви шукали:

Або читайте here.

З цим читають:

  • Як зробити сайт з високим рівнем юзабіліті

    Сподобалася стаття? Розмісти її на своєму сайті скопіювавши код нижче: applepages.kz/ru/view_element.php?id=1400 >> Як зробити сайт з високим рівнем юзабіліті? Успіх інтернет-ресурсу в чому залеж…

  • Як правильно зробити корпоративний сайт

    Повернутися до списку статей Нещодавно ми з вами розмовляли про корпоративному блозі, який може створити кожна компанія, тепер же настав час зупинити свою увагу на власному сайті. Сьогодні корпор…

  • Як швидко і правильно «побудувати» сайт

    Повернутися до списку статей Створення свого власного сайту або сайту компанії можна довірити одній людині. Зробить він свою роботу швидко, але при цьому слід обговорити деякі моменти, адже не в…А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: