Повернутися до списку статей

Опиняючись в Празі, завжди і відчуваєш дивовижний зліт емоцій, відчуттів і прагнень. Можливо, асоціативно цей стан продиктовано окриляє паряться готичною архітектурою і пейзажами, які не дадуть засидітися на одному місці, а так і просять прогулятися по горбах. І місто "подає" себе так тому, що він просто не може "вести" себе по – іншому. Він створений для цього зльоту всією своєю суттю.

Але ми не будемо говорити сьогодні про пишність Петржінского горба або надзвичайних почуттях, які відчуваєш, насаджуючи зачаруванням Праги з оглядового майданчика Староміської ратуші (хоча, перебуваючи у Празі не захотіти не відвідати ці місця просто неможливо), зараз же ми відправимося в менш відоме для туристів місце- в природний парк Дівока Шарка (Divoká Šárka) – місце, овіяне легендами, дихаюче містичними історіями, але головне, місце, яке живе за своїми особливими законами, який вміє розкрити природну красу природи.

Переважно в Дівока Шарка їздять туристи, що зупиняються в готелях на північному заході міста (особливо в районі Лібок, Прага-6). але насправді, легко дістатися сюди можна з будь-якої точки Праги. Так, сюди не ходить метро, ​​але, тим не менше, здійснити "прив’язку" до нього зовсім не складно: сміливо відправляйтеся до станції метро "Dejvická" ("Дейвіцка"), Розташовану на лінії А, а потім пересядьте на трамва ї № 20 або № 26.

Також в Дівока Шарка можна доїхати, скориставшись автобусами № 225 і 179.

Доїжджаючи до зупинки “ Divoká Šárka ”, Спочатку Вам здається, що там, де Ви стоїте, е щ е панує атмосфера міста, але варто тільки пройтися за розташований неподалік від трамвайної зупинки ресторан швидкого харчування, перед Вам відкривається чудовий скельний і абсолютно не урбанізований пейзаж.

Відкритий в 1964 році, парк Дівока Шарка розташувався на 25, 4 гектарах на 255-360 метровій висоті.

Будучи одним з найбільших парків Праги, Дивока шарка становить величезну геологічну, ботанічну і зоологічну цінність. І, не дивлячись на те, що парк розташований на околиці міста, тут можна почути голоси близько 80 птахів.

Під їх спів, і шелест дерев, особливо приємно прогулятися по стежках парку і вдатися релаксації. При цьому головна доріжка, що робить витончену петлю через всю територію, "струмує" по парку таким чином, що по-перше. Ви свершено непомітно для себе плавно перейдете від низини до скель (альпіністські навички Вам абсолютно не знадобляться), а по-друге, не дозволить Вам заблукати. але при цьому завжди надасть Вам романтичні стежинки-відгалуження, для того, щоб познайомитися з тим чи іншим прекрасним куточком парку.

Якщо Ви вирішите відправиться в Дівока Шарка спекотним літом, то на шляху Вас особливо обрадує присутність відкритого басейну. Що складається з двох дорослих відділень і одного"жабника", Він любимо багатьма пражанам, які приходять сюди у вихідні дні. Унікальність басейну полягає в тому, що вода сюди потрапляє прямо зі струмка, розташованого поруч. Безумовно, той хто звик до комфортабельних басейнам, цей басейн може здатися "диким"(але ж "Дивока", Якраз і означає "дика", А Ви ж знаходитеся саме в Дівока Шарка), але той хто цінує, насамперед, єство, знаходить в цьому, безумовно, особливий шарм і привабливість.

При цьому Ви завжди можете бути впевненим: не дивлячись на те, що пражани це місце дуже люблять, штовханини і стовпотворіння в парку Ви не отримаєте. Вед ь парк великий. І місце тут вистачить усім! А ось, якщо мрієте усамітнитися, влаштувати романтичне побачення, насолодитися спокоєм – це завжди будь ласка. Єдиним моментом, що нагадує про цивілізацію, часом, може стати тільки звук пролітає літака. Адже цей район, як відомо, знаходиться не так вже й далеко від Празького аеропорту Рузине (Letiště Praha-Ruzyně).

Також необхідно відзначити, що цікава Дівока Шарка і любителям історії. Достеменно відомо, що на території парку люди жили ще за часів палеоліту. Підтвердженню цьому є археологічні розкопки. І в цьому ще одна неповторна риса Дикої Шарки: з одного стогони, нога людини ступила сюди вже дуже давно, а з іншого боку, Дівока Шарка –місце. де панує природна природна краса! І це дуже здорово!

Або читайте here.

З цим читають:

  • 3 техніки спокушання чоловіків

    перед якими не встоїть жоден нормальний чоловік   Що робити, якщо ваш чоловік не дарує вам подарунки? Не приносить квітів? Не говорить компліментів? Чи не захоплюється вами? «Заїло побут Звикли…

  • Вагітна в машині чи можна їздити, водити машину

    Дізнавшись про свій цікавому положенні , Багато жінок стають перед питанням: чи можна вагітним водити машину? Думки лікарів з цього приводу розходяться. Думка перша: вагітна в машині піддається н…

  • Якщо не спиться, як вирішити проблему безсоння

    2013-08-06 22:22:48 Повноцінний сон необхідний кожному для повноцінного відпочинку всього організму. А що робити, якщо ви ворочаєтеся, але ніяк не можете заснути? Що робити, якщо снодійне йому н…А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: