Більшість урочистостей з нагоди річниці появи малюка на світ проходять, як правило, в домашніх умовах. І тут перед батьками постає питання: як організувати вечірку не тільки для дорослих, але і для дітей? Як провести день народження дитини вдома і при цьому догодити всім гостям?

Погодьтеся, більшості хлопців сидіти за столом з дорослими весь вечір не дуже цікаво, та й батьки напевно захочуть поспілкуватися з рідними та друзями. Ідеальний вихід у такому випадку – це замовити аніматорів.

Коли мова йде про домашнє дитячому дні народження, ці актори пропонують активні рухливі програми. У базовому варіанті, будь-яке шоу розраховане на 1:00, але при бажанні, його можна і збільшити до 2-3 годин. Швидше за все, у вашому випадку достатньо буде одного актора, який займе хлопців і не дасть їм занудьгувати.

Що стосується образів, на які варто звернути увагу, то вибір залежить від безлічі факторів. Для організації дитячого дня народження вдома можна залучити практично будь-яких персонажів, головне, щоб вони були цікаві самому імениннику. У розробці сценарію має значення вік і кількість. Та й сам образ відкладає певний відбиток на програму. Що стосується цінової політики. то вартість 1:00 роботи актора коливається від 2500 до 4000 рублів. Більш детальну інформацію Ви зможете отримати у наших менеджерів.

Іноді, для проведення домашнього дня народження дитини, одного тільки аніматора мало. У такому випадку ми можемо запропонувати кілька варіантів розвитку подій.

Приміром, можна залучити аква-гримера. За деякий час до початку заходу або вже після його закінчення він розмалює личка і допоможе створити гарний настрій. Якщо розглядати як доповнення саме шоу програми на дитяче свято, то день народження вдома можна доповнити мильними бульбашками. Тривалість шоу – 30 хвилин, протягом яких всі побачать різноманітні фігури з мильних бульбашок, і зможуть приміряти на себе мильний скафандр і навіть опинитися всередині нього. Такий варіант прекрасно підходить для глядачів від 3 до 7 років, старшому віці вона буде вже не цікава.

Щоб відзначити день народження дитини вдома можна залучити і фокусника-ілюзіоніста. Його шоу може бути розраховане на 30 хвилин або на 1:00. На відповідній сторінці нашого сайту Ви зможете подивитися фото різноманітних костюмів і вибрати відповідну програму.

Або читайте here.

З цим читають:

  • Як організувати дитячий день народження. Сто питань сто відповідей у

    100 відповідей Як організувати дитячий день народження. Напередодні дня народження свого малюка рідкісний батько не ламає голову, як його провести. Як влаштувати так, щоб цей день став найпрекра…

  • Як відзначити день народження вдома

    Як відзначити день народження вдома . щоб було весело? Сучасні іменинники звикли вдаватися до ринку послуг у сфері розваг та відзначають свої дні народження, як правило, в кафе або ресторанах. Вс…

  • Поздоровлення начальнику з днем ​​народження

    Не тільки родичів і друзів вітають з днем ​​народження. Такого знака уваги нерідко удостоюються колеги по навчанні або роботі, ну і звичайно ж, улюблені (або не дуже) начальники. І це далеко не о…А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: