Опіняючісь у Праге, всегда и відчуваєш дивовижний Злет емоцій, відчуттів и Прагнення. Можливо, асоціатівно цею стан продиктовано окріляє паряться готічної архітектурою и пейзажами, Які не дадуть засідітіся на одному місці, а так и просят прогулятіся по Пагорб. І місто «подає» собі так тому, что ВІН просто не может «вести» собі по ІНШОМУ. ВІН Створений для цього зльоту всією своєю сутністю.

Альо ми Не будемо Говорити сегодня про пішність Петржінского Пагорб або НАДЗВИЧАЙНИХ почуття, Які відчуваєш, насаджуючі чарівністю Праги з оглядової площадки Староміської ратуші (хоча, перебуваючих в Праге НЕ захотіті НЕ відвідаті ЦІ місця просто Неможливо), зараз же ми відправімося в Менш відоме для туристов місце-у природний парк Дівока Шарка (Divoká Šárka) місце, овіяне легендами, діхаюче містічнімі історіямі, но головне, місце, Пожалуйста живе за своими особливую законами, Який Вміє Розкрити природну красу природи.

Переважно в Дивока Шарко їздять туристи, что зупіняються в Готель на північному Западе міста (особливо в районі Лібок, Прага-6), но насправді, легко дістатіся сюди можна з будь-якої точки Праги. Так, сюди не ходити метро, ​​альо, темі НЕ менше, здійсніті «прив&# 8 217; язку »до него зовсім НЕ доладно: сміліво вірушайте до станції метро Dejvická ( Дейвіцка ), розташовану На лінії А, а потім пересядьте на трамвай № 20 або № 26.

Такоже у Дивока Шарко можна доїхаті, скоріставшісь автобусами № 225 и 179.

Доїжджаючі до зупинки Divoká Šárka&# 8221 ;, спочатку Вам здається, що там, де Ві стоїте, ще панує атмосфера міста, но Варто только пройти за розташованій Неподалік від трамвайної зупинки ресторан Швидкого харчування, перед Вам відкрівається чудовий Скельний и абсолютно урбанізованій краєвид.

Відкритий у тисяча дев’ятсот шістьдесят чотири году, парк Дівока Шарка розташувався на 25, 4 гектарах на 255-360 метровій вісоті.

Будучи одним з найбільшіх парків Праги, Дивока шарка становіть Величезне геологічну, ботанічну и зоологічну Цінність. І, що не Дивлячись на том, что парк розташованій на околиці міста, тут можна почути голоси около 80 птахів.

Під їх спів, и шелест дерев, особливо приємно прогулятіся по стежках парку и вдать релаксації. При цьом головна доріжка, что Робить витонченням петлю через всю теріторію, «струмує» по парку таким чином, что під-перше, Ві свершено непомітно для себе плавно перейдете від низин до Скель (альпіністські навички Вам абсолютно знадобляться), а по-друге , що не дозволити Вам заблукаті, но при цьом всегда надасть Вам романтичні Стежинка-відгалуження, для того, щоб познайомитися з тім чі іншім прекрасним куточками парку.

Если Ві вірішіте відправіться в Дивока Шарко Спекотно літом, то на шляху Вас особливо обрадує прісутність відкритого басейну. Складається з двох дорослих ВіДДіЛЕНЬ и одного »жабник», ВІН любимо багатьма пражани, Які приходять сюди у вихідні дні. Унікальність басейну Полягає в тому, что вода сюди потрапляє прямо зі струмка, розташованого поруч. Безумовно, тієї хто Звіков до комфортабельних басейнів, цею басейн может здать «диким» (альо ж «Дивока», Якраз и означає «дика», а Ві ж знаходиься самє в Дивока Шарке), но тієї хто цінує, дере за все, єство . знаходится в цьом, Безумовно, особливо шарм и пріваблівість.

При цьом Ви завжди можете буті Впевнений: чи не Дивлячись на том, что пражани це місце очень люблять, штовханіні и стовпотворіння в парку Ві НЕ отрімаєте. Аджея парк великий. І місце тут вистача усім! А вісь, если мрієте усамітнітіся, влаштуваті романтичне побачення, насолодітіся спокоєм це всегда будь ласка. Єдиним моментом, что нагадує про цівілізацію, годиною, может стать только звук пролітає літака. Аджея цею район, як известно, находится не так Вже ї далеко від празького аеропорту Рузине (Letište Praha-Ruzyne).

Такоже необходимо відзначіті, что цікава Дівока Шарка и любителям історії. Достеменно известно, что на территории парку люди жили ще за часів палеоліту. Підтвердженню Цьом є археологічні розкопки. І в цьом ще один Неповторна рису дикої Шаркі: з одного стогоні, нога людини ступила сюди Вже очень давно, а з Іншого боці, Дівока Шарка-місце, де панує природна природна краса! І Це дуже здорово!

Або читайте here.

З цим читають:А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: