Квіти в будинкуКімнатні рослини є дуже в багатьох будинках. А якщо в будинку немає квітів, то господиня напевно мріє ними обзавестися, але при цьому втрачається, Не знаючи які саме домашні квіти їй потрібні. При цьому, вирощувати квіти в будинку зможе навіть самий зайнята людина. Потрібно лише правильно вибрати види рослин і визначити їм відповідне місце в будинку.

Поради початківцям.
1. Вибирайте квіти з товстими, м'ясистими стеблами і листям. Вони найменш вибагливі у догляді, можуть довго обходитися без поливу. У теж час ніжні квіточки, як правило, помітно більш вимогливі до догляду та починаючому цветоводу буде нелегко дотримуватися всі рекомендації.
2. Купуючи квіти в магазині, обов'язково поцікавтеся, яка вологість і освітлення їм потрібні. Краще всього якщо обраному рослині підходять звичайне освітлення, кімнатна температура і середня вологість. Тобто, ваш перший квітка не повинен вимагати якихось спеціальних умов, які важко організувати в квартирі.
3. Пам'ятайте, що посадити домашнє рослина і виростити його в красиву квітку дещо складніше, ніж купити букет квітів. Тому перш ніж зробити покупку обов'язково почитайте спеціальну літературу щодо обраного виду і тільки потім розплачуйтеся.

Чим квіти в будинку корисні?
Давно відомо, що квіти в будинку не тільки прикрашають житло, але й допомагають очистити повітря, розслабитися. Так, квітка хлорофітум досить непогано поглинає такі шкідливі речовини, як формальдегіди. Згідно з даними деяких досліджень хлорофітум здатний протягом однієї доби позбавити кімнату від мікробів. Якщо є якісь проблеми зі сном або мучить безсоння, то гарним вибором буде звичайна герань. Давно помічено, що в кімнаті, де живе герань набагато легше заснути. Диффенбахія і фікус здатні очищати навколишній простір від токсинів, що робить їх дуже корисними супутниками людини в сучасному світі. Є й інші рослини, які можуть виявитися корисними в будинку.

Унікальні енергетичні властивості кімнатних рослин.
Зараз дуже модним стало все робити по фен-шуй. Не оминула ця мода і оздоблення житла, а також вибір кімнатних рослин. Так, згідно фен-шуй, грошове дерево залучає в будинок матеріальні блага. Розмарин сприятливо впливає на людей похилого віку, знімає втому і позбавляє від тривог. Ну а кактус здатний уберегти від злодіїв.

Мода на кімнатні рослини.

На кімнатні рослини в усі часи існувала певна мода. На даний момент, дуже популярними стали фікуси, фіалки і пальми. Фікус дуже гарний, витривалий і невибагливий. Фіалки дають простір для фантазії і дозволяють експериментувати при пересаджуванні. Ну а пальма – це просто цікава екзотика. Крім того, розвиток ринку дозволило бажаючим здобувати практично будь кімнатні рослини. І тому зараз, завдяки красивому цвітінню, стали дуже популярні орхідеї.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: