Листівки своїми руками на 8 березня

Восьме березня – це прекрасний привід нагадати кожній представниці жіночої статі про те, що вони дорогі вашому серцю. Пропонуємо вам зробити листівку своїми руками і подарувати коханій дівчині, дружині, мамі, чи подрузі. Листівка буде відмінним доповненням до квітів або наприклад до мила виготовленому своїми руками до 8 березня. Хоча вона може бути і самостійним подарунком. Зробіть листівку для бабусі або мами разом з дитиною, вони будуть дуже раді вам допомогти. Творчих успіхів.

Для листівки вам знадобитися:

  • щільний картон,
  • кольоровий папір,
  • трохи клею ПВА,
  • двосторонній скотч,
  • ножиці.

А для більш швидкого відтворення пропоную схемку для роздруківки:

схема для роздруківки листівкиЗбільшується по кліку.

Покроковий опис листівки в стилі квіллінг:

Листівки на 8 березня своїми руками1. Роздрукуйте на картоні шаблон листівки. Акуратно виріжте її ножицями або ножем для паперу. У вас повинно вийти така заготівля.

Листівки своїми руками на 8 березняСкладіть її.

листівка до свята своїми руками2. Тепер зробимо прикраса квітка в техніці квіллінг. Адже на 8 березня прийнято дарувати квіти. Цей знак уваги оцінить будь-яка мама чи дівчина. Для квітки наріжте смужки шириною 3 мм. Помаранчева папір для пелюсток, а зелена для стебла.

листівка в стилі квіллінгСерцевина – смужка шириною 6 мм. Наріжте бахрому на ній. Тепер за допомогою зубочистки скрутіть вільні спіралі з помаранчевої паперу і щільну спіраль з жовтої бахроми.

листівка в стилі квіллінгпелюсток надайте форму стріли.

листівка в стилі квіллінгПриклейте квітка на листівку. Зробіть стебло. Складіть смужку навпіл. Один край закрутіть – стебло з пелюсткою готовий.

листівка мамі своїми руками3. Листівка майже готова. Залишилося лише додати їй акцент. Виріжте з папери світліше основи, прямокутник такого ж розміру як задня обкладинка. Маленький прямокутник для «замочка», і фігурний прямокутник з картону того ж кольору, що й основа.

листівка мамі своїми рукамиПриклейте їх до листівки двостороннім тонким скотчем. Якщо ви клеїте на клей, то обов'язково клей наносите тонким шаром, а потім листівку покладіть під прес, щоб її не повело.

листівка мамі своїми рукамиНапишіть напис на фігурному прямокутнику. Приклейте на товстий двосторонній скотч.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: