Навіщо потрібний стільчик для годуванняЗа час існування людства, люди придумали чимало способів годування маленьких дітей. При цьому більшість з цих способів так і не дозволяють гарантовано нагодувати дитину. І тільки відносно недавно хтось дуже розумний і меткий придумав стільчик для годування.

Звичайно, перші стільчики представляли із себе далеко не твори мистецтва , та й не завжди добре справлялися з покладеним функцією. Але початок було покладено і, в подальшому, це зручне пристосування тільки удосконалювалося.

Зараз вже кожна сім'я, в якій народився малюк, знає про те, що таке стільчик для годування. Однак далеко не всі наважуються на цю покупку, вважаючи, що можна обійтися і без нього. Вони просто не уявляють собі, наскільки цей предмет інтер'єру, полегшує непросту задачу годування дитини.

Переваги стільчика для годування:
1. Зручність. Дитина надійно зафіксований на одному місці і не розносила їжу по всьому будинку.
2. Безпека. Стільчики зроблені саме для дітей і дозволяють батькам контролювати всі рухи малюка. Тепер немає необхідності переживати, що дитина перекине тарілку з гарячою їжею на себе.
3. Чистота. Завдяки тому, що дитина тепер їсть не там, де вийшло його зловити і нагодувати, а в строго визначеному місці, по будинку не валяються крихти і шматочки їжі.
4. Спільний прийом їжі. Висота стільчика, як правило, дозволяє присунути його до загального столу. В цьому випадку малюк буде сидіти і їсти разом з вами , що напевно позитивно позначиться на його настрої. Крім того, постійно спостерігаючи за тим, як їдять дорослі, дитина швидше навчиться правильно тримати ложку і виделку.
5. Навчання. Зручність прийому їжі, дозволяє дитині швидше навчатися акуратно їсти.
6. Стільчики-трансформери. Багато стільчики зроблені таким чином, що можуть слугувати столом для малювання, гойдалками або кріслом-гойдалкою.
7 . Вільний час. Поки малюк строго зафіксований в стільчику і зайнятий своєю їжею, мама може зайнятися домашніми справами.

Коли купувати стільчик для годування?
Купувати стільчик бажано в той момент, коли дитина навчилася самостійно сидіти. Вже з цього моменту його можна привчати акуратно їсти сидячи за зручним стільчиком. Крім того, його можна залишати в ньому грати, щоб зайнятися справами по господарству.

Ну а коли ви закінчите ним користуватися залежить від дуже багатьох факторів, починаючи від бажання дитини і закінчуючи його зростом і вагою.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: