Навіщо потрібна незайманість

У сучасному житті є теми, справжнє значення яких штучно принижено. До таких тем можна віднести незайманість. Хтось до дівочої чистоти відноситься як до пережитку минулого, хтось як до дрібниці, не стоїть навіть уваги, хтось як до прикрого непорозуміння і навіть пороку, а хтось як до великого дару, але останніх все менше і менше. Давайте подивимося, що ж таке невинність, плюси і мінуси її наявності або відсутності.

По-перше, незайманість – це певний стан організму, безпосередньо пов'язане з виробленням деяких гормонів, які дозволяють людині перебувати в романтичному стані. Саме наявність невинності виливається в непідробне красиве залицяння, прекрасні і ніжні зустрічі та побачення, в «божевільні» трохи наївні, але незабутні вчинки під ім'я коханого або коханої, дозволяє і юнакам, і дівчатам мати піднесені мрії, прагнути до великим і світлим відносинам. Можна все це порахувати пережитками, але саме ці спогади допомагають людям у складній дорослому житті. Пари, які мають такі спогади, набагато легше переносять багато труднощі і негаразди, це найбільш стійкі шлюби.

А з приводу думки, що можна приховати факт втрати невинності або, як кажуть деякі медичні компанії, «відновити невинність», необхідно розуміти, що це не є правда, так як через три місяці після втрати невинності в житті людини відбуваються досить помітні зміни – в його зовнішності, фігурі. Змінюється його обличчя – він стає іншим, краще, гірше це окреме питання, – але іншим, і це ніякими фальшивими «незайманому» не замінити, і фахівці це бачать, а прості люди почувають. А сама людина розуміє, що світ навколо змінився, він став жорсткішим і приземленіші, з'являється потреба в статевих контактах. Через усього цього зростає подразливість, почуття образи через дрібниці і так далі. Зрозуміло, таке відбувається, якщо «плід зірваний до терміну» або якщо «плід зірваний злодієм».

У природі є такий цікавий факт: якщо будь плід, то ж яблуко, зірвати до терміну, то він не зможе стати великим, соковитим і солодким, він не може довго зберігатися – він маленький , жорсткий, кислий і приречений на швидке гниття. Неможливо його приростити до гілки, так само, як і неможливо повернути втрачену юність. Так само і людина, зірваний передчасно, потрапляє в лихоліття – він не може жити повноцінним дорослим життям, оскільки в середньому до 25 років у нього дитяча психіка, інше ставлення до світу, інша система цінностей. З іншого боку, він і не може повернутися в юність – фізіологічні процеси запущені, і їх не зупинити. Через це прискорюється старіння, процес зносу організму в період з моменту втрати невинності до 25 років йде приблизно втричі швидше. Про це варто подумати.

Йдемо далі. Статевий акт – це обмін рідинами, обмін інформацією. Саме з цієї причини люди, що мають ці контакти один з одним більше трьох років, стають чимось одне на одного схожі. Народна мудрість говорить: щасливий шлюб робить подружжя схожими один на одного. Взаємообмін рідинами, які несуть в собі інформацію, має величезне позитивне значення, оскільки допомагає партнерам дізнатися і зрозуміти один одного. Але якщо партнерів декілька, то кожен «наводить» свої «перешкоди», відбуваються збої в роботі центральної та периферичної нервових систем, в роботі різних органів, людина позбавляє себе душевного спокою.

До цього ми говорили про процеси, які відбуваються однаково і у юнаків – молодих людей, і у дівчат – молодих жінок. Тепер трохи про те, що у них в цьому процесі різна. У багатьох народів чоловік порівнюється з посудиною, каменем, а жінка з водою і це досить яскраве і близьке до істинного стану справ порівняння. Так само як каменю, чоловікові важче перебудуватися, видозмінитися, але якщо він «забрудниться», його простіше очистити. Воді – жінці легше змінитися під нові умови, вимоги, але в разі, якщо «забрудниться», то її очистити дуже і дуже важко. Те ж відбувається і з інформацією про партнерів. У чоловіків організм «забуває» цю інформацію вже через 18 місяців, тоді як жіночий організм несе її в собі багато років. Саме тому у всіх народів таке трепетне ставлення до дівочої чистоти.

Наші предки добре розуміли наскільки важлива невинність. Рідкі були випадки інтимних стосунків до шлюбу і то, думаю пов'язаних з глибоким почуттям. І завагітніти або зробити аборт дівчині вважалося ганьбою. Було відчуття сорому, страху, що заміж ніхто не візьме.

У наш час йде масована атака і на дівчат, і на юнаків. Нас запевняють, що невинність не потрібна, що «вільний секс – це здорово», що, не спробувавши, ти будеш не цікавий своєму партнерові і так далі і тому подібне. Але пропагує це той, хто не бажає бачити вас здоровими і щасливими, хто бачить у вас тільки споживачів. Прийде пора, і ви розлучитеся зі своєю цнотою. Але у ваших інтересах, щоб це сталося вчасно і красиво. У цьому я згодна з героїнею фільму «Як стати принцесою»: «Дуже важливо, щоб при поцілунку« ніжка злітала », а після першої ночі« відчував себе на хмарах »». Нехай володіння невинністю і своєчасна її втрата (у середньому після 25 років) принесе вам радість і відчуття щастя.

Невинність сьогодні

Зараз, після множинних сексуальних революцій, невинність вже не в пошані. Але все одно вона залишається трохи табуйованою темою, а незнання породжує масу шкідливих міфів.

Отже, коли краще позбавлятися невинності? За медичними показаннями – після 17-18 років, у кримінальних – не раніше 16. А взагалі-то треба прислухатися до внутрішнього голосу, і вірити в питаннях вирішення тільки собі. Поширений міф, що з віком дівоча пліва «дубіє» і потовщується – не більш ніж міф.

Дефлорація– це боляче. Найчастіше, так. Але це не така біль, яка змагається з старокитайських тортурами. Тому потрібно правильно визначатися з партнером: це не обов'язково повинен бути самий умілий на планеті Дон Жуан, достатньо просто любити і вірити хлопчикові з сусіднього двору. Оргазм? У світ всього сказаного, навряд чи. Кровищи … Зовсім не обов'язково, за статистикою, кров буває у 35% дівчат. Вагітність після першого разу не наступає. Обман! Ще як наступає. Тому про протизаплідні засоби все ж подбати потрібно.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: