Навіщо потрібні дитячі підготовчі курсиПерше слово, перший крок, перша іграшка – у вашого малюка зараз все вперше …

Кожен день приносить дитині нові відкриття, нові емоції і відчуття і багатьом батькам здається, що не варто «ускладнювати» життя дитині, прагнучи навчити його новим навичкам і вмінням.

Але саме у віці від 1 до 3 років дитина більш за все відкритий і сприйнятливий до всього нового і саме в цей час, на думку психологів, людина отримує першими досвід, який формує його як особистість і згодом зробить великий вплив на його доросле життя.

Головним джерелом розвитку малюка в цьому віці є ігрова предметна діяльність. Тобто під час гри крихітка отримує максимум інформації, вчитися думати, розуміти, мріяти і фантазувати.

Існує маса розвиваючих ігор для дітей, в які можна грати з крихтою самостійно. Але найчастіше батьки не можуть правильно чергувати ігри, їм не вистачає фантазії, терпіння або просто часу, і тому вони звертаються до допомоги різноманітних підготовчих курсів для малюків.

У чому ж переваги таких курсів для крихти і чи так вже вони потрібні для малюка?

По-перше, в школах раннього розвитку з вашою дитиною будуть займатися фахівці з психології та педагогіки, які зроблять проведення часу дитини цікавим і різноманітним. У програму занять, як правило, входять: розвиток мовлення, елементи математики, розвиток дрібної моторики і логічного мислення. І все це чергується веселими фізкультхвилинки, прочитанням казок, музичними і танцювальними заняттями.

По-друге, класи на таких курсах обладнані всім необхідним для розвитку малюка. У них присутня яскрава і барвиста меблі, влаштовано спортивні куточки і куточки відпочинку. І навряд чи хто небудь з батьків здатний забезпечити свого малюка такою кількістю розвиваючих іграшок та навчальних посібників, які є в школах розвитку.

третє, відвідування підготовчих курсів не тільки позитивно впливає на розвиток дитини, але й є першим кроком на шляху до адаптації дитини до навколишнього середовищі. Адже саме тут малюк вчиться навичкам спілкування з однолітками: вчитися дружити, сваритися і миритися, грати і займатися в компанії. А веселі ранки та дитячі свята, що влаштовуються в таких школах, доставлять задоволення не тільки малюкові, але і його батькам.

Для батьків же великим плюсом на користь підготовчих курсів з розвитку дитини є зайве вільний час, ну і, звичайно ж, розумний і щасливий малюк, яким вони стануть, безсумнівно, скоро пишається!

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: