Навіщо потрібно знати свій кольоротипЗовнішність людини відноситься до одного з кольоротип, кожен з яких відповідає певному часу року.

Знати свій кольоротип необхідно для того, щоб правильно вибирати одяг, засоби для фарбування волосся, помаду, тіні, пудру для макіяжу та відтінок лаку для нігтів.

Кожен з нас унікальний і неповторний, адже природа наділила людину особливими формами особи, різними типами шкіри. Відповідно, те, що підходить одному в питанні вибору власного стилю і одягу, навряд чи настільки ж добре буде виглядати на іншому.

Теорія про «часи року» підтверджує, що кожен індивідуум володіє властивим тільки йому кольором волосся, шкіри, очей, тобто неповторним колоритом зовнішності. Згідно з цими характерним рисам ви можете ставитися до одного з чотирьох колірних типів, що отримали назви на честь пір року: прекрасна, але леденить душу Зима, гаряче та спекотне літо, ніжна і яскрава Весна, неповторна й оригінальна Осінь.

Чи замислювалися ви про те, чому деякі люди завжди виглядають органічно, яскраво і свіжо? Тут справа не в особливій генетиці або косметичних хитрощах. Потрібно всього лише правильно вибирати кольоротипу зовнішності і грамотно пускати в хід індивідуальну палітру відтінків. Використовуйте тільки свою власну колірну палітру, яка доповнить і підкреслить те, чим нагородила вам природа.

Розташовуючи поруч з особою небудь колір, ми бачимо його взаємодія з пігментами шкіри: меланіном (коричневий відтінок шкіри), гемоглобіном (рожева або червонувата шкіра) або каротином (жовтувато-оливкова шкіра ). Правильно вибраний колір підтримує домінантний відтінок шкіри, роблячи особа відпочив, молодим і свіжим. Відповідно, неправильний – акцентує увагу на дрібних зморшках, колах під очима та інших дрібних і великих недоліках.

Чому у визначенні цветотипа має значення саме наша шкіра, а не волосся або очі? Тому що цей людський орган є найбільшим, а його стан значною мірою впливає на те, як саме буде сприйматися наша зовнішність оточуючими. Не намагайтеся визначити свій кольоротип поодинці, запросіть рідних чи друзів, адже найбільш точним завжди є погляд з боку. Не забудьте про те, що проводити подібний тест потрібно тільки при денному освітленні і повній відсутності косметики на обличчі.

Визначившись з власним цветотіпом, ви відразу помітите, наскільки молодше і свіже ви стали виглядати, завдяки квітам, обраним відповідно до природним колоритом.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: