Навіщо в будинку потрібен відпарювачВи випрали і висушили дитячий одяг, тепер треба приступати до її прасуванні. І ось тут можуть виникнути неприємні моменти – на одязі можуть залишатися блискучі смуги, тканину може зіпсуватися або деформуватися. Не кажучи вже про те, що речі, прикрашені каменями, бісером або палетки, взагалі дуже складно погладити. А що робити з м'якими іграшками, які теж треба регулярно прати?

Вам на допомогу прийде відпарювач. Його сьогодні використовують – в магазині, бутіку, пральні, і звичайно, в домашніх умовах. Для дому випускаються спеціальні невеликі ручні відпарювачі. З його допомогою ви можете надати відмінний вид меблів, одязі, м'яким іграшкам, шторам, при цьому ин Не треба знімати з карниза, а також іншим речам.

Принцип роботи в тому, що в відпарювач є резервуар, де вода доводиться до точки кипіння, перетворюючись на пару, після цього утворюється пара піднімається по шлангу під впливом тиску, і виривається назовні через спеціальне отвір. Як правило, температура пари 98градусов.

Суть в тому, що при відпарюванні випускається вологий гарячий пар, проникаючий в тканину будь-якої щільності. Він розгладжує її й видаляє мікроби і пил з тканини.

Потужність отпарівателя – сама різна, крім того, вони розрізняються за об'ємом резервуару для води, кількістю режимів відпарювання, кількістю функцій. Ручка отпарівателя виготовляються з різних матеріалів, вона може бути металева або пластикова.

Як правило, в відпарювач може поміщатися до 2 літрів води, це дозволяє працювати їм дуже довго. При цьому резервуар знімається, так що почистити його від накипу легко і просто.

Відпарювач для одягу – річ, дуже корисна в побуті. Їм можна погладити одяг, не знімаючи з вішалки, доглядати за піджаками. Крім того, він не псує тканину, ідеальний для прасування одягу, яка прикрашена стразами, стеклярусом, а також має драпіровку і декоративні елементи. Особливо гарний він при дезінфекції дитячих іграшок. Часто діти залишають плями на одязі. Такі плями також легко віддаляються отпарівателем.

Одне але: при необхідності зробити стрілок на брюках або якщо треба погладити комір сорочки, то краще користуватися праскою, оскільки паром зробити рівні стрілки дуже проблематично.

При використанні отпарівателя не можна використовувати воду з під крану, краще наливати туди дистильовану воду, щоб не утворювалася накип на нагрівальному елементі.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: