подарунок мамі на 8 березня

Можливість експериментувати з формами, квітами і ароматами – ось що мені найбільше подобається в домашньому миловарінні. Напевно, тому при покупці чергової оригінальної формочки або нової віддушки у мене просто-напросто «зносить дах». Нещодавно моя колекція поповнилася ще однією тематичною формою – у вигляді цифри 8, яку я швиденько випробувала. До восьмого березня залишилось зовсім небагато часу і треба встигнути «намиловаріть» оригінальні подарунки мамі, всім сестричкам, племінницям і подружкам.

Для приготування мила "8 березня" мені було потрібно:

матеріали для виготовлення подарунка

  • 100 г білої основи (я використовую англійську, вона відмінно плавиться, добре утримує запахи і дає рясну піну);
  • 20 крапель олії виноградної кісточки;
  • 20 крапель віддушки Alida Fresh;
  • косметичні пігменти «Алий мак», «Зелена трава», «Сонячно-жовтий»;
  • форма, ваги, термостійка посуд, ніж, паличка для перемішування, спирт у флаконі з розпилювачем, невелика дошка для ліплення, ватяні палички.

  • Відразу уточню кілька важливих нюансів:

  • для розплавлення основи я користуюся мікрохвильовою піччю – процес прискорюється в рази в порівнянні з водяною лазнею;
  • якщо шар залитого мила досить великий , розміщую форму в холодильник;
  • кожен шар основи збризкую спиртом двічі – відразу після заливки, щоб прибрати бульбашки повітря, і після застигання, щоб мило не розвалилося в процесі використання. Для профілактики розшаровування, перед заливкою нового можна попередній шар подряпати ножем.

Оригінальний подарунок мамі – Приготування своїми руками:

подарунок мамі на 8 березняоригінальний подарунок на 8 березняподарунок на 8 березня для мами1. Для початку я нарізала невеликими кубиками і розтопила 10 г основи. Потім підфарбувала пігментом «Алий мак» і заповнила нею три з п'яти тюльпанів. Надлишки мила, що опинилися за межами бутонів, після застигання зрізала ножем і протерла формочку зсередини ватяними паличками.

подарунок жінці на 8 березняподарунок мамі на 8 березня2. В залишки кольоровий основи додала трохи жовтого пігменту, щоб вийшов помаранчевий колір, розігріла її і вилила в решту квіточки. Із зайвою милом вчинила так ж, як і в першому пункті.

мило на 8 березня3. Після цього я розплавила ще 10 г основи, капнула в неї кілька крапель зеленого пігменту і заповнила стебла тюльпанів. Вийшло досить акуратно, і зачищати було практично нічого.

подарунок на 8 березня своїми рукамирозтоплена мильна основаподарунок мамі на 8 березня4. В останню чергу порізала залишилася основу на шматочки, розтопила її, збагатила маслом виноградної кісточки і ароматизовані отдушкой.

оригінальний подарунок на 8 березня5. Після повного застигання (приблизно через 30-35 хвилин) я обережно дістала мило з форми і підрізала нерівні краї і трохи вспузирівшееся підставу.

Формочка, на мій погляд, дуже зручна – малюнок на поверхні досить глибокий, немає занадто дрібних деталей. Впевнена, навіть у новачка вийде з першого разу зробити акуратну і красиву вісімка. Такий подарунок можна доповнити лише листівкою або букетом квітів.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: