Прикрашаємо будинок квітамиЩо може порадувати око більше, ніж красиві квіти. Можна прикрашати будинок зрізаними квітами або вирощувати кімнатні рослини.

Важко уявити сучасну квартиру без кімнатних рослин. Кожен може вибрати собі рослину за часом цвітіння, частоті поливу, кліматичним умовам. Або вибрати не квітуча рослина.

Кімнатні рослини насичують наш будинок киснем, допомагають розслабитися після напруженого трудового дня, створюють затишок і красу в нашому домі.

Невеликі рослини прекрасно приживаються в невеликих горщиках. Якщо воно дуже велике, то ідеально підійде діжка. А як красиві в'юнкі рослини.

Зараз кімнатні рослини можна побачити не тільки в кімнаті, але і на кухні, в передпокої і навіть у ванній.

У кухні, як і в передпокої достатньо буде одного – двох горщиків з квітами.

У дитячій спальні не можна ставити рослини з сильним або гострим ароматом. Такі квіти не дадуть дитині відпочити.

Якщо у вас є діти, поставте в дитячу кімнату красиву квітку і разом доглядайте за рослиною. Так малюк навчиться цінувати прекрасне і пізнає мистецтво вирощування квітів. Але уникайте рослин, що містять отруту, і тих, про які дитина може поранитися. Добре б поставити в дитячу кімнату квітуча рослина. Для цього якнайкраще підійде цикламен, який цвіте взимку.

Взимку так нудно і сіро, ми так скучаємо за лету, хочеться яскравих кольорів. А цикламен славиться рясним цвітінням і яскравими фарбами.

Щоб виростити цикламен в домашніх умовах, треба запастися терпінням. Його можна виростити з бульб, а можна і з насіння. Інформацію про те, як це зробити, можна отримати у компаній, що торгують насінням і у досвідчених квітникарів.

Хоча цикламен і ніжне рослина, доглядати за ним не так складно, як може здатися на перший погляд. Просто пам'ятайте нескладні правила, а інше підкаже сама квітка.

Цикламен не любить прямих сонячних променів, любить прохолоду і повітря, але не переносить протягів. Поливати його треба раз на два дні. Але найголовніше – це його бульба. Поливайте квітка по краях, не потрапляючи на бульбу і трохи в піддон. Ви самі побачите по пониклі листочками, що квітка слід полити. Коли цвітіння закінчиться, потрібно на місяць прибрати у вологе прохолодне місце, наприклад, під ванну.

Цикламен цвіте з листопада по березень. Прикрасьте їм новорічний стіл, зробивши квітка центральним елементом новорічного декору.

І поганий настрій вам не загрожує.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: