У чому секрет популярності ведмежат ТеддіВаша дитина полягає в лавах шанувальників нестаріючого залатаних ведмедя? А ви самі хіба не розчулюєтеся при погляді на його милу мордочку? У чому ж секрет популярності цього «звіра», і як його краще використовувати?

Перш за все, потрібно сказати, що в рядах шанувальників цих ведмедів з американським корінням стоять не тільки (і не стільки) маленькі діти, скільки цілком дорослі і серйозні молоді дівчата, а іноді і юнаки. Хоча справедливості заради варто помітити, що винайдені плюшеві ведмедики були на початку двадцятого століття і зовсім не в якості реклами одного з магазинів. У чому ж секрет їх настільки тривалої популярності? В першу чергу, не можна забувати про все тієї ж рекламної діяльності, широко яка підхопила ідею ведмедя, названого на честь Президента Рузвельта.

Але, звичайно, зовсім не це змушує малюків і дорослих по всьому світу віддавати перевагу саме цій «марці» ведмедів. Мова тут йде скоріше про те, що ці іграшки не тільки здатні викликати бурю емоцій своїми якісно промальованими мордочками, але і самі по собі висловлюють певний тип переживань і розповідають свою історію. Так багате розмаїття випускаються сьогодні видів ведмежат дозволяє підібрати не тільки безпосередньо плюшевого ведмедика, але проілюструвати його «життєвий шлях» цілою низкою листівок, картинок, статуеток. Такий підхід дає можливість дітям повірити в «живого» одного, а дорослим хоч на час зануритися в казковий ведмежий світ.

Яка цільова аудиторія цих ведмежат?

Як вже говорилося вище, в першу чергу, не байдужі до них представниці прекрасної статі. І пояснюється це не тим, що плюшеві ведмеді в загальному і цілому є прерогативою жіночих ігор, а швидше тим, що конкретно ці ведмедики дозволяють проявити у грі більше людських емоцій і втягують свого володаря в готовий маленький світ.

Однак і хлопчикам такі ведмеді можуть бути дуже навіть цікаві, якщо будуть обрані з відповідними нейтральними аксесуарами (при цьому під аксесуарами маються на увазі персонажі історій з чоловічим характером, наприклад, спортсмени). Слід зазначити, що завдяки розвинутій і роками добре рекламованої індустрії, для малюка практично з будь-яким характером можна підібрати свого особистого Тедді. Це ще один незаперечний плюс саме цих ведмедів.

Як максимально корисно залучати Тедді в гру?

Для того щоб відповісти на це питання, потрібно ще раз підкреслити: ведмедика Тедді здатні виражати яскраві емоції самі і викликати їх у оточуючих. Ось чому вони можуть стати незамінними компаньйонами в іграх з «моральним» підтекстом. На прикладі їх історій можна показувати дитині, що таке турбота, любов і дружба. Особливо це добре вийде, якщо долучити до справи не одного представника цього ведмежого роду, а двох або навіть трьох персонажів.

При цьому ви цілком можете вибрати різних за настроєм, але ідентичних по виконанню помічників. Такий підхід дасть змогу дитині краще відчути той прихований сенс, який ви спробуєте до нього донести. Використовуйте саме такі іграшки– і ви створите для вашого крихти світ з яскраво персоніфікованими м'якими друзями.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: