Вибір хорошого матраца для дитиниЗначення дитячого матраца важко переоцінити. Грамотно підібраний матрацик подарує вашій дитині хороший відпочинок вночі і солодкий сон, не зашкодить при формуванні постави. Ось кілька важливих моментів, які потрібно враховувати при виборі хорошого дитячого матраца.

1. Матрац повинен відповідати розміру ліжечка. Так як підібрати матрац під наявну меблі іноді проблематично, варто віддавати перевагу хорошій меблів, яка укомплектована якісним матрацом.

2. Чохол повинен бути з натуральних матеріалів. Клейонковий чохол або зі шкірозамінника хоч і врятує матрац від намокання, якщо ви не плануєте надягати на малюка памперси на ніч, але спати на ньому буде не дуже приємно. Чохол, так само як і матрац, повинні «дихати», пропускати повітря – це одна із запорук здорового сну.

3. Для дитини краще вибрати Безпружинні модель матраца. Хороші пружинні матраци коштують зовсім не дешево. Безпружинні моделі відрізняються наповнювачами. Це можуть бути ватяні матраци, латексні, з водоростей, кінського волоса, гречаного лушпиння. Але для немовлят найкращий варіантом буде матрац з кокосового волокна. Їх товщина складає від 3 до 7 см. Таке наповнення забезпечить гарне провітрювання матрацика.

Будь непружинні матрац потрібно раз на півроку перевертати на іншу сторону.

Наповнювачі з натуральних матеріалів мають свої переваги. Матрасик з водоростями збагачує повітря йодом. Гречана лузга здійснює мікромасаж.

А ось всім відомий поролон не стане найкращим варіантом для наповнення дитячого матрацика. Він майже Не пропускає повітря. Через те, що в ньому накопичуються шкідливі мікроби, через деякий час він починає неприємно пахнути. До всього іншого, він не забезпечує необхідну підтримку тіла дитини під час сну.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: