Вибираємо парфуми для своєї коханої жінкиОбрати духи в якості подарунка для коханої жінки можуть далеко не всі чоловіки, навіть якщо їх пов'язують міцні і багаторічні узи шлюбу. Чому так відбувається, що вибрати парфуми виявляється не простою справою? Тому, що духи– це не просто приємний аромат, який виходить від коханої людини.

Це аромат, який здатний розповісти про людину багато цікавого, наприклад, про те яка жінка за темпераментом, характером і який у неї настрій на даний момент. Для кожного конкретного випадку підходять свої аромати духів.

Якщо ви вибираєте парфуми для того, щоб ваша улюблена користувалася повсякденно, то варто дотримуватися класичних ароматів , які будуть ненав'язливо виділяти легкий аромат. Наприклад, квіткові аромати з букета садових рослин або запаху квітучого лугу. Такий аромат навіває спогади про літо і чудово проведений відпочинок.

Так само відмінним вибором для коханої дівчини будуть духи з фруктовими ароматами. Якщо ваша улюблена юного віку, то аромати соковитого персика або суниці будуть народжувати в вас постійне бажання доторкнутися до шкіри коханої і поділитися з нею своєю ніжність. Духи такого змісту краще дарувати коханої дівчини з метою, щоб так від неї пахло тільки тоді, коли ви будете разом. Напевно, ви і ваша кохана залишитеся задоволеними таким подарунком. Варто сказати, що фруктові та квіткові аромати здатні підняти настрій і обличчя вашої улюбленої висвітлити посмішкою, яка її напевно тільки прикрашає.

Для коханої жінки середнього віку чудово підійдуть, як класичні парфуми, так і теплі і навіть пряні аромати (солодкі, терпкі і темпераментні). Такі духи налаштовують на певний лад, який говорить про узвичаєне смаку жінки. Аромати типу амбре можу дозволити собі тільки впевнені та сильні жінки, з харизмою і життєвим досвідом. Такими є, наприклад, Nina Ricci духи, які тепер можна купити і в Росії.

Незважаючи на те, що це далеко не вся класифікація ароматів, варто орієнтуватися на те, яка ваша улюблена жінка за темпераментом і характером, який спосіб життя вона веде. А оскільки, жінки є істотами схильними частої зміни настрою і обстановки, то в арсеналі ароматів має бути кілька духів, які підійдуть на всі випадки життя.

Ну, і наостанок, скажімо так, що запах парфумів залежить ще й від того, який аромат подобається самому чоловікові. Оскільки саме улюбленому чоловікові доведеться вдихати запах своєї жінки, то він повинен йому не просто подобатися, а запам'ятається і завжди асоціюватиметься саме з коханою.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: