Випускний в дитячому садкуВипускний в дитячому садку… Ще 20 років тому це свято несправедливо обходили стороною. А адже за плечима нашого улюбленого чада залишився цілий етап його маленького життя. Закінчилася дошкільна пора– час веселих ігор, безтурботних розваг. Попереду – шкільні роки. Випускний свято– це символ переходу маленької людини в більш дорослу і відповідальну життя. Тому він повинен надовго запам'ятатися барвистими враженнями і чарівними емоціями.

Випускний в дитячому садку, як правило, складається з урочистої частини, розважальної і солодкого столу.

Будь-яке свято починається з підготовки. На цьому етапі головне – створити святкову атмосферу. Починаємо з прикраси залу, групи композиціями з квітів, повітряних куль і кольорових стрічок. Всіх присутніх приємно здивує і порадує барвисте панно з фотографій дітей.

Найкращим окрасою свята стануть, звичайно, самі випускники. Свій незабутній образ кожен із хлопців створює сам за допомогою мам і тат. Дівчата, як правило, вибирають вишукані бальні сукні. Хтось може одягнути і плаття вечірнє (у його мініатюрному варіанті). Хлопчики – костюми, метелики, краватки. Підійдуть та інші наряди – костюми мушкетерів, добрих фей, принцес, попелюшок. Головне, щоб дитина відчувала себе комфортно в своєму образі.

Який же свято в дитячому садку може обійтися без подарунків! Подумати про ці необхідні речі потрібно заздалегідь. Самі подарунки можуть бути найрізноманітнішими: від солодощів, дипломів до фотоальбомів і канцелярського приладдя. Доречним буде якось обіграти їх вручення.

Урочисту частину свята краще чергувати з іграми, в які запрошуються не тільки винуватці торжества, а й батьки, гості, вихователі. Ігрові моменти повинні бути підібрані таким чином, щоб можна було заохотити кожної дитини.

Головних героїв для сценарію випускного потрібно підбирати з урахуванням інтересів самих дітей. Найкраще підійдуть герої сучасних дитячих мультфільмів, присутність яких викличе безсумнівний захват.

Хорошим завершальним акордом випускного в дитячому саду послужить солодкий стіл, де маленькі ласуни зможуть знайти улюблені тістечка, цукерки, соки, фрукти і, звичайно, величезний святковий торт.

Створення фільму або фотоальбому ще надовго продовжать чарівний настрій і збережуть цю знаменну подію в історії сім'ї.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: