Зачіска «колосок» – несподівана класика

  • Зачіска «колосок» – несподівана класика
  • Несподівані ідеї для «колоска»

зачіска колосокКосичка « колосок »повернулася в моду не так давно. Вона була дуже популярна років десять тому, а потім повільно, але вірно зійшла нанівець, поступившись п'єдестал розпатлані стилю. «Колосок» у своєму старому прочитанні не допускав ніяких відхилень від гладкості, акуратності. Це була невимовно жіночна витончена зачіска, більш властива або суворому діловому стилю, або урочистому для виходу в світ. Його популярність саме для подібних заходів була цілком зрозуміла. «Колосок» – це типовий приклад невибагливою шикарною зачіски і діловитою офісної укладання. Заплітаючи цю косу, яка, до речі, має назву «французької», і в залежності від гардероба й макіяжу ви створите ваш стиль, більш відповідний ситуації.

Однак часи настільки суворих правил минули, і канонічна коса нині колоситься в різних варіантах, вписується в багато інші стилі, допускає, і навіть наполягає на сексуальному недбалості.

Остання якість сучасного «колоска» дуже важливо. Скільки дівчат витратили невідновні нервові клітини, намагаючись самостійно заплести собі «колосок», знову і знову благаючи про професійних порадах щодо полегшення настільки хитромудрого процесу. Сьогодні ця проблема відступає, тому що розпатланий «колосок» – не огріхи доморощеного стиліста, а модна необхідність.

Як плести традиційний колосок

Плететься традиційний колосок за шаблоном. Розчісували волосся, свідомо не формуючи проділ, а зачісуючи їх назад. Беремо велику пасмо у лоба і ділимо її на три рівні пасма. Починаємо плести кіску, поступово при кожному накидання беремо додаткову прядку із загальної маси волосся. Чим частіше це робити, тим більш дрібним буде в підсумку ваш «колосок». Коли ви закінчите плести «колосок» на голові, ви можете відразу перехопити залишився хвостик гумкою або шпилькою, заплести в хвості стандартну косу чи продовжувати плести «колосок», який вийде дуже ефектним.

Несподівані форми

Класика не могла за стільки років існування не пізнати хоча б найменших трансформацій. «Колосок» тепер приймає такі форми, які кілька років тому його прихильницям навіть і не снилися.

Якщо раніше ми обмежувалися однією кіскою, то тепер їх може бути скільки завгодно – від двох з боків голови до безлічі «колосків», переходять потім у дрібні французькі кіски. Вони схожі з африканськими, але мають кардинальну відмінність саме в тому, що голова борозни «колосками», які потім перетворюються в найтонші коси.

Сам вигляд «колоска» також зазнав значних змін. Найголовніше – він отримав довгоочікувану свободу. Якщо ви ще не призвичаївся плести тугий «колосок», то вам це не завадить носити його. Заплетіть його так, як ніби традиційний «колосок» протримався у вас на голові мінімум одну ніч і, цілком природно, розпатланий. Недбало накидайте прядки при плетінні, не затягуйте волосся сильно, випустіть кілька тонких пасм, що обрамляють особа. Така коса особливо здорово виглядає на світлих або мелірованих волоссі. Створюється враження приголомшливої ​​гри світла, глибини кольору, а розпатланий вигляд – вже не прикре невміння, а виразна грайливість і спокусливість.

Джерело: www.beautynet.ru

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: