Зачіски в грецькому стилі – відчуйте себе богинею

  • Зачіски в грецькому стилі – відчуйте себе богинею
  • Просто і витончено

зачіски грецький стильГрецька тема в моді в останні пару років побила всі рекорди популярності. Неймовірним попитом користуються наряди в грецькому стилі, з рясними драпіровками і типовим для нього оформленням топа. Не менш актуальні і зачіски, які, немов зійшли зі сторінок історичних книжок, змушуючи жінок, що живуть в XXI столітті відчувати себе справжніми грецькими богинями. Зачіски в грецькому стилі роблять на весілля, на святкові вечірки, на випускні бали і носять їх в повсякденному житті. Грецький стиль в перукарському мистецтві увазі поєднання таких якостей, як зручність, романтика і елегантність, які часом важко виявити в інших зачісках.

Вибір для довгого волосся

Грецька зачіска припускає наявність завитого пасм, тому так часто і пропонується як універсальне рішення проблеми красивою укладання волосся, які сильно в'ється від природи – на них вона виглядає особливо ефектно. Якщо ваші волосся не кучеряве, їх потрібно буде завити на кінцях або на всій довжині – в залежності від варіанту, який ви виберете. Зачіска в грецькому стилі – прекрасний вибір для довгого волосся, які іноді незрозуміло як краще прикрасити, щоб виглядати і невичурно, і не занадто просто і містечково. Підійдуть і волосся середньої довжини, для яких будуть можливі свої види грецького стилю.

Основні риси зачіски в грецькому стилі – спадаючі завиті пасма, але зачіска ніколи не залишається вільною – вона зібрана ззаду або частково, або цілком, іноді, передбачається подвійний або потрійний обруч. Такі зачіски підходять тим жінкам, які хочуть зробити романтичні хвилі, але не хочуть жертвувати зручністю. Волосся не мішаються, залишаючись забраними, але і не ховається їх краса, так як вони залишаються на увазі. Верхня частина зачіски не підноситься складною конструкцією на голові, але ні в чому не поступається іншим класичним вечірнім варіантам укладання.

Техніка укладання

Для початку необхідно зробити основу для зачіски грецької богині, інакше кажучи – накрутити волосся по всій довжини. У результаті ви повинні отримати рівні локони, які не потрібно розчісувати. Далі візьміть шпильки-невидимки, крабики, обруч і творіть свій грецький стиль.

Найпростіший варіант грецької зачіски – це волосся, підібрані з боків і закріплені шпилькою або зав'язані в хвіст. Варіантів може бути безліч. Волосся можна з обох боків загорнути в джгути, підвертаючи по напряму від особи, потім довести джгути до рівня шиї і закріпити шпилькою. Інший спосіб – замість перекручених тонких джгутів оформити особа косичками, заплітаючи їх туго або вільно по голові приблизно до рівня вух, після чого можна також зібрати масу в хвіст або закріпити невидимками, залишаючи позаду розкішну копицю, а спереду – шикарну елегантну зачіску.

Якщо також оформити зачіску у особи, то волосся можна зібрати в бічній хвіст, який буде спадати пружними кучерями або більш вільними кучериками.

Джерело: www.beautynet.ru

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: