БісероплетінняЦікавим заняттям для дівчаток є бісероплетіння.

Цей вид рукоділля сприяє розвитку фантазії, а також робить дитину більш посидючим, вчить досягати поставлених цілей. І, звичайно, в результаті занять бісероплетінням у вас з'являться ексклюзивні вироби – красиві дерева, незвичайні фігурки тварин і ін

Крім того, захоплення бісером – не занадто дороге заняття.

Коли дівчатка тільки починають освоювати бісероплетіння, то в них виходять прості вироби, виготовляючи які, можна зрозуміти основні принципи даного захоплення. Існують схеми, в яких дано описи того, як потрібно робити речі з бісеру, все це викладено в зрозумілій для дитини формі, у вигляді великих картинок і поетапно.

Найпоширенішими виробами з бісеру, які роблять дівчинки, є фігурки різних тварин або прикраси, які так люблять всі дівчатка. Величезна кількість майстер-класів є в Інтернеті, крім того, можна дізнатися про декілька сотень захоплюючих вузлів в енциклопедії Крочлі.

Що таке бісероплетіння і як ним займатися можна подивитися на відео. На таких уроках дівчинку навчать техніці плетіння якоїсь певної речі. Це дуже зручно, особливо в тому випадку, якщо поблизу від вашого будинку немає гуртка, який навчає бісероплетіння, або в ине хочете кудись спеціально ходити.

Навчити дівчинку плести бісером не дуже складно, головне, щоб вона була зацікавлена ​​цим заняттям, тоді вчення даному мистецтву буде даватися їй легко, і завдання вона буде виконувати із задоволенням.

Починати навчання бісероплетіння можна вже в дошкільному віці, років з шести, а якщо дитина достатньо посидющий, не намагається засунути намистинки в рот, то можна починати і з чотирьох років. Дуже цікавий розділ Бісероплетіння – це браслети для дівчаток, які тільки починають захоплення цим чудовим хобі. За основу для браслетів, кольє або намиста беруться нитка, дріт або волосінь.

Завдяки новітнім технікам обробки скла в даний час існує величезний вибір бісеру і в кольоровій гамі, і в розмірах. Тому є можливість створювати ексклюзивні вироби, які будуть вражати. Важливо, що для того, щоб займатися бісероплетінням, немає необхідності купувати спеціальні інструменти. Достатньо мати бісер, ножиці, голку та нитки, щоб створювати неповторні й дивовижні речі.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: