засіб від вошей для дітей

Кожну дитину може спіткати прикра доля – поява вошей (наукова назва захворювання – педикульоз). Маленькі чоловічки знаходяться в постійному контакті зі своїми однолітками – в дитячому садку, в школі, на прогулянках у дворі, тим самим вірогідність підчепити противних жучків, на жаль, велика.

Визначити наявність вошей у дитини досить просто за основним ознакою – у дитини постійно свербить голова, в особливості в потиличної області і за вухами. При появі цього тривожного симптому слід уважно оглянути шкіру голови і волосся на наявність вошей, а також їх яєць або з'явилися від розчісування болячок. Також ознаками появи вошей є наявність своєрідної лупи від світло бежевій до коричневого забарвлення – це ніщо інше як мертві або порожні личинки вошей. Остання ознака, це поява на постільній білизні після сну дитини, чорного порошку, який є послідом вошей.

Воші відкладають свої яйця на корені волосся і послідовно по всій довжині волосся. Колір утворюються личинок може варіюватися від світло білого до чорного. Дорослі комахи також різні за кольором, але найчастіше маленькі воші світлих відтінків, а більші темних. Життєвий цикл воші триває приблизно 6 тижнів – від моменту відкладення личинки до загибелі дорослої особини.
Волосяні воші виглядають приблизно як мурахи, тільки набагато менше і мають більш довге тільце. Вони безкрилі – не стрибають, не літають, а тільки бігають. Тому дитині легко заразитися при близькому контакті з хворою – в грі, обмінюючись речами або будь-якими речами.

Перше, що слід вирішити для себе батькам при боротьбі з паразитами – можливість обстрічь довге волосся дитини, якщо такі є. У довгому волоссі дуже важко знайти все відкладені личинки, вони будуть розмножуватися знову і знову досить швидко і може з'явитися відчуття, що будь засіб від вошей для дітей неефективно. Для волосся будь-якої довжини необхідно придбати гребінець з тонкими, частими зубчиками для того, щоб кілька разів на день вичісувати волосся, ведучи гребінцем від коренів до кінчиків. Так як використання спеціальних шампунів від вошей дозволить позбутися тільки від дорослих і молодих особин, безпосередньо личинки найкраще прибирати вручну і за допомогою гребінця. Вичісування також допомагає зняти постійний свербіж, який відчуває дитина.

По можливості слід відвідати лікаря, який підкаже найбільш підходяще засіб від вошей для дітей, яке можна придбати в аптеці. У домашніх умовах можна втирати в голову настойку білої череміца. Розчин скипидару, в деяких випадках, також буває ефективний – на 1 порцію скипидару 10 порцій будь-якого рослинного масла. Можна мазати голову дитини часниковим соком, соком журавлини, мити голову відваром лаванди, тютюновим відваром.

Необхідно перевірити всіх родичів, що контактують із зараженим дитиною, продезінфікувати квартиру і ретельно випрати одяг і постільні приналежності.

В лікуванні дитини від вошей немає нічого приємного і існує маса негативних і негативних моментів, але маючи тверду силу волі і затяте бажання, в перебігу декількох тижнів воші можуть бути переможені.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: