Жіноче лібідоНа сьогоднішній день немає єдиних правил і рекомендацій, детально описують, як підвищити лібідо.

Кожна жінка є індивідуальною особистістю, тому те, що збуджує одну представницю прекрасної статі, не обов'язково зможе порушити й іншу (цей момент важливо враховувати).

Наприклад, лібідо жінок можна підвищити за допомогою правильно підібраного раціону. Існують певні продукти, які допомагають впоратися з поставленим завданням (за рахунок підвищення тестостерону в крові). До таких корисних продуктів відносяться мигдаль, пророщена пшениця, насіння гарбуза, соєві боби.

Англійські вчені довели, що сексуальність і статевий потяг жінок безпосередньо залежить від чоловічої уваги. Завдяки подібному критерію вчені встановили, що панночки (яким чоловіки приділяли достатньо уваги) відчували себе завжди бажаними.

Також дослідження жіночої сексуальності дозволили розвіяти різні міфи, які побутують навколо теми жіночого лібідо.

Найпопулярніший міф свідчить, що зміна партнерів йде жінкам на користь. Багато хто впевнений, що з іншим чоловіком все буде по-іншому (і обов'язково краще). Подібне думки є помилковим, оскільки зміна партнера – це ще не гарант того, що всі проблеми в сексуальному житті обов'язково зникнути. Бостонські дослідження підтверджують, що наявність саме постійного партнера сприяє підвищенню задоволеності від статевого акту.

Ще один міф полягає в твердженні, що робота заважає особистому житті. Сексологи довели, що жінки, професії яких пов'язані з розумовою працею, відрізняються більшою сексуальною активністю і від статевого акту завжди отримують справжню насолоду (на відміну від простих домогосподарок).

Необхідно також відзначити і певні фактори, які значно зменшують сексуальний «апетит», наприклад, стреси і різні занепокоєння, нудні (позбавлені різноманітності) сексуальні відносини. Виключивши (або змінивши) ці фактори, ви зможете підвищити статевий потяг і отримати справжню насолоду.

Також жінкам рекомендується частіше балувати себе обновками (особливо нижньою білизною), регулярно робити інтимну епіляцію, змінювати свій стиль і образ. Цими дрібницями не можна нехтувати, оскільки саме вони здатні подарувати представницям прекрасної статі незабутні емоції і нові враження. І тоді проблема як підвищити лібідо зникне сама собою, а жінка стане красивою, бажаною і сексуальною.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: