Жіночі піджаки 2011: максимум елегантності

  • Жіночі піджаки 2011: максимум елегантності
  • Силует «пісочний годинник» і шкіра

жіночі піджаки 2011Наступаючий осінньо-зимовий сезон 2010-11 демонструє одну із самих різких змін стилю, пропонованого модними дизайнерами для сучасних жінок. Осінній гардероб характеризується, в першу чергу, поверненням до класичного і навіть строгому стилю, добре знайомому прихильницям модних колекцій американського дизайнера Донни Каран. На цей раз Каран стала далеко не єдиним дизайнером, який пропонує повернутися до класичного елегантному стилю: елементи консервативного стилю, втілені в стилі, крої, силуетах і навіть колірній гамі, характеризують більшість колекцій нового осінньо-зимового сезону.

Мабуть, найкраще це різка зміна дизайнерської естетики помітно по моделях жіночих піджаків для сезону осінь-зима 2010-11. Всього два сезони протримався на подіумі популярний тренд запозичення чоловічого стилю з його нарочито мішкуватими або, навпаки, стримано-строгими варіаціями на тему класичного чоловічого піджака. Зникли з подіуму і численні блейзери в стилі мілітарі, яким модні дизайнери захоплювалися протягом останніх декількох сезонів. На зміну цим двом найбільш популярним стилям прийшли піджаки строгі, елегантні і нескінченно жіночні. Мабуть, головна перевага нового тренда – в максимальної легкості втілення в реальному гардеробі: замість того, щоб підбирати відповідний одяг під блейзер в стилі мілітарі або чоловічому стилі, жінки нарешті зможуть приміряти максимально жіночний і елегантний образ.

Піджак 2011: максимум елегантності

Створюючи гардероб для нового осінньо-зимового сезону, більшість модних дизайнерів випливало цілком очевидному рецептом, поєднуючи чіткість і простоту ліній, мінімум прикрас, строгий крій і трохи ретро-стилю. Так, наприклад, американський дизайнер Оскар де ля Рента за натхненням при створенні нової колекції для майбутньої зими звернувся до епохи п'ятдесятих – і в результаті на подіумі дизайнера були представлені елегантні піджаки в ретро-стилі з твіду непомітних, але в той же час красивих і глибоких червоних і синіх тонів, які Оскар де ля Рента пропонує носити з класичною прямою спідницею до коліна.

Справжнім взірцем класичної елегантності стали одразу дві колекції, представлені двома найяскравішими представниками французької моди – брендами Louis Vuitton і Yves Saint Laurent. Стефано Пілаті, креативний директор будинку YSL, в новому сезоні пропонує відмовитися від суконь і джинсів і згадати про класичний жіночому діловому костюмі. Стараннями Yves Saint Laurent традиційне, але дивовижно елегантне поєднання спідниці-олівця з приталеним піджаком виглядає як ніколи актуально, а вибраний Пілаті для колекції чорний колір лише підкреслює строгість, чіткість силуетних ліній, які акцентують увагу на тягнути жіночої талії.

Джерело: www.beautynet.ru

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: