Зимові дитячі розвагиВи коли-небудь мріяли літати? Парити як птах. Обганяти вітер – а ну, хто кого?

У дитинстві про таку мрію замислюється майже кожен дитина. Щоб втілити в життя бажання дітей – не потрібно бути чарівником.

Потрібно просто познайомити свою дитину з зимовими розвагами. Швидкими, захоплюючими, захоплюючими дух. Такі як катання на ковзанах, лижах, катання з гірки на санчатах.

Наші предки дуже любили кататися на ковзанах. Біля Одеси в 1967 році археологи знайшли найдавніші ковзани з усіх коли-небудь знайдених. Ковзани ці належали древньому кочового племені, яке називається кіммерійці. Жили вони 3200 років тому! Тоді ковзани робили з кістки, і потрібні вони були для пересування. Щоб швидко ходити по льоду або снігу, чоловік придумав пересуватися на шматках дерева і на кістках тварин.

Катання на ковзанах принесе не тільки величезне задоволення дитині, але і принесе користь. Перш за все, ковзани допомагають загартуватися й зміцніти. Регулярний біг на ковзанах благотворно вплине на всі системи організму: краще стане працювати серце, більше кисню надходитиме в легені, покращаться травлення, процеси обміну, діяльність нервової системи. Дитина рідше буде застуджуватись, менше втомлюватися, буде бадьоріше, енергійніше, працездатніші.

Якщо катання на ковзанах дитині не подобаються, або вам це заняття здається травмоопасним, влаштуйте катання з гірки. Краще всього купити санки дитині і влаштовувати політ з гірок саме на них. Тут потрібно пам'ятати не тільки про розваги, але й про безпеку. Для катання вибирайте місця подалі від доріг або водойм (якщо на ньому крига ще не твердий).

З санками можна не тільки кататися з гори, але і влаштовувати веселі конкурси. Наприклад, конкурс під назвою «Санна естафета». Для цього потрібно розбитися на дві команди, в кожній команді по три людини. Ділянка для перегонів теж потрібно розбити на три ділянки. На старті два гравці готуються тягнути третього, який знаходиться в санках. А на кожному рубежі один з «візників» стає пасажирів. Виграє, звичайно ж, той, хто примчиться швидше.

Якщо ви і ваша дитина більше любите спокійні ігри, то для вас підходить традиційне зимове розвага – ліплення сніжний баб або снігових замків. А якщо активні, то згадайте про улюблену дитячу забаву – гра в сніжки.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: