Зимовий одяг для вагітнихВерхня зимовий одяг – найбільша проблема для майбутніх мам. По-перше важко знайти розмір, у других коштує не дешево, але вихід звичайно є, про це і мова в цій статті.

Можна знайти спеціальні пальто і куртки для вагітних, зшиті з урахуванням запитів жінок, знаходяться в положенні. Такі речі найлегше купити в спеціалізованих магазинах.

Спортивні пальто і зимові куртки– відмінний вибір для майбутньої матусі, по-перше вони не дорогі, по-друге дуже теплі.

Крім того, такі зимові куртки для вагітних дуже легкі, а це важливий факт для жінки. Також спортивна куртка зберігає комфортну температуру в дуже широкому діапазоні температур. Куртки для жінок в положенні потрібно купувати із запасом на зростаючий живіт і утяжки, тому варто брати куртку трохи більшого розміру.

Хороша куртка для вагітної обов'язково закриває попу і низ живота і має гумку внизу, щоб запобігати продування. Добре якщо є капюшон, ще краще якщо він знімний та як таким чином можна буде від нього позбавиться в більш теплу пору року.

Зимова куртка – це жіночий одяг купити яку можна в будь-якому спортивному або туристичному магазині.

Краще якщо куртка водовідштовхувальна, таким чином вона довше буде залишатися чистою і якщо навіть стане брудною, то можна протерти вологою серветкою або ганчіркою. Кращим наповнювачем буде пух, але до нещастя це найдорожчий наповнювач. Хороший пуховик для вагітної складно зшитий, всередині пух розподілений рівномірно і він не скочується в грудки. Прати такий пуховик можна сміливо, та як він розроблений спеціально так, щоб розділяти пух за різними секціям всередині себе.

Пуховик може прослужити дуже довго, головне містити його в чистоті і дотримувати рекомендації які зазвичай написані на ярличку. Пуховик не потрібно замочувати, стирається він ручками, при температурі не вище 25 ° С, без застосування миючих засобів, що містять бром та срібло. Сушити такий пуховик потрібно в горизонтальному положенні, в розправленому вигляді широко розкинувши рукава, іноді потрібно струшувати.

Ще може стане в нагоді термобілизна для вагітних. Таке білизну можна купити як в спеціальних магазинах для майбутніх матусь, так і в спортивних магазинах (наприклад в магазинах для велосипедистів) . Така білизна варто набагато дорожче звичайного, але й тепло воно зберігає в рази краще, тому саме його варто одягати виходячи на мороз.

Іноді майбутнім мамам важко підібрати гарну теплу одежу на зиму, але тепер ви підготовлені на всі сто відсотків і не пропадете.

Фотографії зимових курток для вагітних.

Зимові куртки для вагітнихФото зимової куртки для вагітних

Зимові куртки для вагітних фото

Зимові куртки для вагітних фотоЗимова куртка для вагітної фото

Куртки для вагітних фото

Куртка для вагітної фотоКуртка для вагітної зимова

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: