Значення жіночих снівЖіночі сновидіння– це зашифрована інформація, підказка чи застереження, керівництво до дії. Залишилося тільки навчитися розшифровувати цю інформацію, а також розуміти «підказки», які приходять до нас уві сні.

Впродовж багатьох століть вчені та звичайні люди намагалися знайти тлумачення снів. Безсумнівно, і ви ставили запитання: «Що значить мій сон?». Щоб розгадати значення свого сну, потрібно обов'язково використовувати сонники.

Сновидіння для тлумачення треба ретельно відбирати. Якщо сон був невиразним, а ви практично нічого не пам'ятаєте, – в такому сновидінні мало пуття. Сновидіння повинно «врізатися» в пам'ять, ви повинні докладно пам'ятати кожну деталь. Крім того, вибирайте для тлумачення тільки ті сни, які пофарбовані справжнім почуттям (обрадувало, налякало, зупинило увагу). У кожному жіночому сні, безсумнівно, є якась хитрість. Скажімо, сниться матері весілля дорогоцінної дочки. Вона в білій сукні, все справді, як у житті. Однак, безсумнівно, буде якась дивина, яка уві сні зупинить вашу увагу. Саме в цій дивацтва і таїться розгадка сну.

У жінок бувають такі сни, які збуваються буквально. Такі сни називаються віщими. Знятися пророчі сни дуже рідко.

Варто відзначити, що найчастіше жінки не пам'ятають, що їм снилося. Саме тому вони думають, що сновидіння і не було зовсім. Насправді, сни сняться щоночі. Просто ми їх не пам'ятаємо.

Обов'язково почніть тлумачити свої сновидіння. Варто тільки почати тлумачити свої сни, як їх зміст почне змінюватися. Ваші бачення будуть розквітати різними звуками і фарбами, смаками і запахами. До речі, відчуття смаку в снах – рідкісне явище.

Як тільки ви виберете «родзинку» зі свого сновидіння, можна починати дивитись значення сну в сонниках. Саме в цих «мудрих книгах» ви зможете дізнатися: до чого сниться вагітність, до чого сниться смерть і розлука? Щоб скористатися сонником, вам не знадобляться довгі роки тренувань. Тут немає ніяких правил. Просто постарайтеся уникати у своїх міркуваннях про сни здорового глузду, тому що у сновидінь інша логіка, яка сильно відрізняється від логіки «житті».

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: