як зустріти дружину з пологового будинку

От і сталося довгоочікувана подія, якої чекали цілих 9 місяців – ви стали щасливим батьком сина чи доньки. Ви вдячні своїй дружині за цей прекрасний подарунок у житті і хочете зробити їй приємне, найкращим чином підготувавшись до виписки з пологового будинку. Проблему, як зустріти дружину з пологового будинку, умовно розділимо на 3 складових:

1. Як підготуватися до виписки? Перше і головне, що потрібно від молодого тата – це підготувати квартиру до зустрічі мами з малюком. У будинку повинен бути наведений порядок, вимийте підлоги, полки, вікна, обов'язково пройдіться по самим недосяжним, але, як правило, самим курним кутках і закутках. Ні в якому разі не потрібно використовувати при збиранні ніяку побутову хімію та засоби для чищення крім дитячого мила і води. Якщо ви ще не купили ліжечко, коляску, ванночку, пеленальний столик і придане для спадкоємця (спадкоємиці), то зробіть це, поки дружина перебуває в пологовому будинку. Купівлю пелюшок, сорочечок можете сміливо довірити бабусям, вони ж можуть і попрати це все з дитячим милом, а потім пропрасувати з двох сторін. Ваша ж турбота підготувати поличку в шафі або ящик в комоді для зберігання дитячого білизни і одягу. Не забудьте купити матрац і постільний комплект в ліжечко, трави (череду і ромашку) для першого купання, для обробки пупкової ранки знадобиться зеленка, перекис водню. Всі інші лікарські препарати та дитячі приналежності, якщо вони знадобляться, дружина продиктує вам по телефону.

2. Що потрібно для виписки? Як зустрічати? Для виписки вам потрібно буде принести в пологовий будинок конверт, костюмчик, 2 пелюшки (тонку і байкову), чепчик, шапочку при виписці в холодну пору року, шкарпеточки для дитини. Підготуйте сумку для дружини, куди складіть одяг, який вона вибрала для виписки, косметику, лазневі приналежності. Не забудьте купити квіти дружині, цукерки працівникам пологового будинку, заздалегідь обговоріть з нею, чи будете ви замовляти урочисту виписку зі зйомкою на відео і фотокамеру. Якщо ви хочете самі знімати виписку, заздалегідь обговоріть це з місцевими працівниками.

Для такого торжества цілком підійдуть дизайнерські букети, які прикрасять ваше торжество. Їх до речі, можна замовити в інтернет-магазині, що допоможе заощадити час.

На виписку, швидше за все, з вами приїдуть ваші близькі родичі, бабусі і дідусі, можливо навіть друзі. Якщо дружина себе ще погано почуває після пологів або соромиться свого зовнішнього вигляду (буває так, що в пологовому будинку навіть немає гарячої води, щоб помитися), не варто збирати велику юрбу зустрічаючих і влаштовувати пишне гуляння. Те ж стосується і домашнього банкету, найкраще провести перший вечір в тісному колі сім'ї, влаштувавши легкий вечерю. Пам'ятайте, що ваша дружина – годуюча мати, і їй не можна їсти дуже багато (іноді особливо улюблені) продукти, пити спиртне, тому не варто її засмучувати і накривати стіл, повний всіляких страв і напоїв.

3. Ну і нарешті, підготуйте подарунок коханій і малюкові! Це може бути не тільки кільце з діамантом, а полум'яне визнання в любові, вірші власного твору, лист, написаний від душі, яке зберігатиметься як ваша сімейна реліквія. Не варто купувати дружині парфуми, сильно пахнуть квіти або цукерки, зараз вони їй ні до чого, та й шоколад для годуючих мам – це поки табу. Обніміте кохану, поцілуйте, прийміть на руки цей милий згорточок, який ви разом чекали довгих 9 місяців, розкажіть малюку про те, як сильно ви його любите, крихітка обов'язково зрозуміє ваші почуття, подаруйте йому першу іграшку. А потім разом купуйте крихітку, а також спробуйте його самостійно сповити і заколисати!

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: