Зустрічаємо дружину з пологового будинкуНародження малюка – дуже важлива подія в житті будь-якої сім'ї. Але разом з радістю воно приносить за собою масу клопоту, які в основному лягають на плечі молодої мами. Тому так важливо новоспеченому татові взяти частину турбот на себе. Але, як правило, чоловіки в останній момент задаються питанням, як зустріти дружину з пологового будинку, хоча починати підготовку до цього потрібно відразу після народження малюка.

В першу чергу потрібно провести генеральну прибирання квартири, адже новонароджена дитина повинна жити в чистоті, а у його мами перші тижні після пологів просто не буде залишатися сил і часу на виконання всієї роботи по дому. Також потрібно перепрати і перегладити всі брудну білизну, помити накопичилася посуд і заповнити холодильник свіжими продуктами. Для малюка потрібно приготувати ліжечко, запас пелюшок, підгузників і, можливо, дитячого харчування для штучного вигодовування.

За пару днів до виписки дружини з пологового будинку потрібно зібрати для неї одяг і косметику, а також одяг і красивий комплект для малюка. Ці речі потрібно взяти з собою в день виписки і передати дружині через персонал пологового будинку. Неодмінно треба приготувати фотоапарат або відеокамеру і перевірити, справно Чи вони працюють, не розряджені батарейки. Ще краще заздалегідь замовити професійну фото-або відеозйомку, щоб усі зворушливі моменти такого важливого дня збереглися в пам'яті. Також слід подумати, на чому молода мама з дитиною поїдуть додому. При відсутності власного автомобіля потрібно заздалегідь домовитися з родичами або друзями, або замовити таксі.

Напередодні або в сам день зустрічі дружини з пологового будинку потрібно обов'язково приготувати для неї красивий букет квітів. І не варто вважати цей момент банальним або не вартим уваги. У разі тотальної нестачі часу на покупку букета виручить доставка квітів по Москві.

Зазвичай прийнято дякувати медсестер, які допомагають молодій мамі при виписці з пологового будинку. Але не варто забувати про лікаря і акушерці, що приймали пологи, адже вони надали їй і маляті набагато більшу допомогу. Віддячити медперсонал можна коробкою цукерок, тортом, красиво оформленої кошиком з фруктами.

Ну і в довгоочікуваний день повністю підготовленому молодому татові залишиться тільки привести себе в порядок і відправиться зустрічати дружину і малюка з пологового будинку.

 


А що ти думаєш з цього приводу? Ваші відгуки: